Revengeko İçin Geri Sayım !

The event is here!

OdySeuS vs TheSaint - Daha Fazla Ağlamasın.. :)

ahmet7753

RevengeKo Oyuncusu

Sevgilerimizi iletiyoruz. Itemlerinide istemez 3.ye gelecek götü yok kendisinin :)

Saygılar..

theEmpire Ailesi..

TheSaint

RevengeKo Oyuncusu
İYİCE İZLEYİN BEN DARA ÇEKTİKÇE BU ARKADAŞ GELİYOR VE ARKADAŞLARI TAKİP EDİYOR.İLK VİDEODA ADAMA BAŞKASI ATAK YAPTI DİYE ATAK BİLE YAPMIYORUM GERİ ÇEKİLİYORUM OTUR KALK YAPIYORUM KÜÇÜLMEYİ SİLİYORUM DURMASI İÇİN AÇ KÖPEK GİBİ HEYECANDAN SALDIRIYOR VS DİYE ATMIŞ KOYMUŞ BURAYA HP BARINA BAKABLİRSİNİZ.2.VS DE PRİEST GÖRÜŞTEN ÇIKIP DB ATIYOR CC ATMAYA ÇALIŞIYORUM ORADA KÜÇÜLDÜĞÜM İÇİN DİKKATLİ BAKIN GÖRÜRSÜNÜZ ZATEN ORADA ÇIKAN HASARLARDAN DB OLMASA BU KADAR KISA SÜRMEZ ANLARSINIZ.YANİ DARA ÇEKTİKÇE BU İT SÜRÜSÜ PEŞİNDEN GELİYOR DAHA ATMADIGI VİDEOLAR VAR ORADA MANA SİLMELER DB LER FALANLAR FİLANLAR ALLAH AKIL VERSİN BEN KENDİSİNİ DARDA 1 V 1 KESTİM VE HALA SÖZÜNÜ TUTUP İTEMLERİ VERMESİNİ BEKLİYORUM.

OdySeuS

RevengeKo Oyuncusu
Sen bir şizofrensin seni nasıl kesersem keseyim bahane bulacaksın belliki zaten.İtemler geliyo yolda

TheSaint

RevengeKo Oyuncusu
BUNLARDA BEN DARA ÇEKTİKÇE PEŞİNDEN YARDIM İÇİN GELEN İT SÜRÜSÜ ŞUNU ANLADIM BU OYUNDA BLMEM NE ÇOCUKLARIYLA HİÇ MUHATTAP OLMAYA GEREK YOK

Ekli dosyalar

TheSaint

RevengeKo Oyuncusu
THEEMPİRE AİLESİYMİŞ AHAHAHAHAHAH ULAN SUNUCU BAŞINDAN BERİ ŞAMAR MANYAGI OLMUŞ HALA SİMGESİZ GEZEN ADAMLAR ALLAHIM CILDIRIYORUM d:ddd