Revengeko İçin Geri Sayım !

The event is here!

tarhuncuahmetpasa küfür

TheSaint

RevengeKo Oyuncusu
HERKESE MERHABA,

ODYSEUS NICKLI ARKADAS FULL İTEMİNE VS İSTEDİGİ İÇİN CZ DE ATTIK YARI HP KESTİM KENDİSİNİ VE SÖZ VERDİĞİ GİBİ GİDİP İTEMLERİ İSTEDİM MORADONDA FAKAT KIZ KARDEŞİ OLAN BU ARKADAŞ BU TATLI KÜFÜRBAZ UFAK KARDEŞİMİZ HER ZAMAN Kİ GİBİ KÜFÜRLERİNE DEVAM ETTİ.

Ekli dosyalar

OdySeuS

RevengeKo Oyuncusu
yav birader czde random pkda skillerim cddeyken vs attık diyosun ben sana ne diyorum dünden beri 2v2 1v1 3te biter arenadayım ben bekliyorum

TheSaint

RevengeKo Oyuncusu
arkanda ki partinden ayrıl diye 5 dk kovalattım kendimi hiçbir skilin cd de degildi hepsini de kullandın şerefinle itemleri teslim et

TarhuncuAhmetPasa

RevengeKo Oyuncusu
of cocuk gibisin yordun ya IQ yerlerde aq . Bak çok net 1 v 1 arenada ws itemine vermeyenin anasını . Götün yiyosa gel yemiyosa sus. Asılsız iddaalarınla dilenme

TheSaint

RevengeKo Oyuncusu
AHAHAHAAHA ULAN ARKAMDAN GELEN ADAM SANA ATAK YAPIYOR DİYE ATAK YAPMIYORUM 1 HASAR YEMEDEN OTUR KALK YAPAN BENİ KESMİŞ KOYMUŞ BURAYA AHAHAHAAHAHAAAAHA BAKSANIZA HP BARINA ADAMA VURMUYORUM Kİ HEYECANDAN AÇ KÖPEK GİBİ SALDIRIYOR :d

ahmet7753

RevengeKo Oyuncusu
ARKADAŞ M20 MANA ÇEKME YİYİP MAL GİBİ KALDIĞI İÇİN VURMUYOR :)))), ŞİZOFRENİSİ DEVAM EDİYOR...